Služby hotelu

Hotel Prosper je svým strategickým umístěním v centru obce Čeladná jedinečným místem pro Vaši zastávku a odpočinek během cesty.

 

Služby recepce  /Otevřeno nonstop/

 • Sekretářské služby
 • Možnost plateb kartami-Maestro, Master Card, VISA, VISA ELECTRON
 • Kompletní informace o službách v okolí
 • Turistické informace, tipy na výlety

 

RESTAURACE

Nabízíme vybrané speciality moderní gastronomie, ale i zlaté klenoty české kuchyně. Sledujte naše stránky a dozvíte se více o plánovaných akcích.

Otevírací doba: 7:00 – 22:00          VÍCE INFO

 

PIVNICE

Česká klasika, ale i pivní speciality a dobré jídlo na Vás čekají v pivnici Ondráš. Stylové prostředí, promítání vybraných sportovních zápasů na promítací plátno a mnoho dalšího.

Otevírací doba ne – čt: 11:00 – 22:00        VÍCE INFO

Otevírací doba pá – so: 11:00 – 24:00

 

WELLNESS

Široká nabídka procedúr k relaxaci, odpočinku, i očištění těla. Využijte některý z našich žhavých tipů a nechte se hýčkat. I Vaše tělo si zaslouží odpočinek, který na Vás čeká právě u nás.

Otevírací doba: 16:00 – 21:00        VÍCE INFO

 

DĚTSKÝ KOUTEK

Skluzavka, hračky, balónky – vše pro zábavu dětí, zatímco Vy budete odpočívat. Nechte své děti dovádět a vychutnejte si přitom sklenku vína.

 

LETNÍ ZAHRADA S GRILOVÁNÍM

Vyrážíte na kolo nebo se chystáte na letní procházku za slunečného dne? Tak či tak neváhejte navštívit letní zahradu hotelu Prosper. Přijďte se osvěžit dobře vychlazeným pivem či jinými nápoji a naberte síly jednou z našich vybraných grilovaných specialit.

 

Firemní, rodinné či skupinové akce jsme schopni pro Vás zajistit od A do Z

Přijďte se k nám podívat

Restaurace

ZBY_7793

Hotelová restaurace slouží našim hostům  již od časných ranních hodin, kdy se zde podávají snídaně formou švédských stolů. Během dne Vám rádi nabídneme denní menu a jiné speciality z jídelního lístku. Restauraci si můžete prohlédnout osobně, nebo se podívat na naši galerii.

 

Pivnice Ondráš

ZBY_7975

Stylové posezení pro milovníky piva a vybraných pivních specialit. Součástí pivnice je i stylový business koutek.

 

Wellness centrum

ZBY_7858

Wellness – SPA hotelu Prosper nabízí svým hostům vyhledávané služby, které jim pomáhají k celkově lepšímu pocitu o sobě samém, k rovnováze a klidu. Ničím nerušené okamžiky odpočinku a relaxace prožijete jen v našem relax centru. Z bohaté wellness nabídky si jistě vyberou i ti nejnáročnější z Vás, pro které je odpočinek a relax druhý domov.

 

Letní zahrada

Příjemné venkovní posezení, kde pro Vás připravujeme osvěžující studené nápoje a grilované speciality. Sledujte naše stránky a dozvíte se o připravovaných letních tématických večerech s hudbou a dobrým jídlem a pitím.

 

Pobytové balíčky

 • Velikonoční pobyt

  Užijte si Velikonoce v pohodě a bez stresu v pohodlí našeho hotelu. Pro páry i pro rodiny máme připraven akční balíček  nabitý službami. Využití v termínu 23.3.- 8.4. 2018...
 • Velikonoční balíček

    Přijeďte s námi strávit velikonoční svátky do příjemného prostředí našeho hotelu a zároveň si odpočinout od každodenních shonů. Připravili jsme pro Vás akční pobytový balíček s překvapením.  ...

Informujeme

 • Tip na Vánoční dárek

  Beskydská pohádka pro dva: Polopenze a neomezená sauna a bazén Termín V období 2. 1. – 30. 3. 2018 podle dostupných kapacit. V ceně balíčku 2× ubytování ve dvoulůžkovém...

Cukrárna

Zveme všechny, kteří si rádi v klidu posedí u dobré kávy a domácích zákusků, cukrářských koláčů, frgálů a pravé belgické čokolády . V létě s možností venkovní terasy. V průběhu celého roku přijímáme objednávky na výrobu dortů dle Vašich představ a přání, rovněž pečeme cukroví ke svátečním příležitostem, jako jsou Velikonoce, Vánoce, svatby a další.

Mysleli jsme také na zákusek s náhradním sladidlem, proto neváhejte a přijďte ochutnat například lískooříškový řez.


>
Hotel PROSPER v Čeladné hodnocení