Rodinné akce na míru

Hotel Prosper je díky svým unikátním prostorám a špičkové gastronomii vyhledávaným místem pro konání nejrůznějších společenských akcí od rodinných oslav, až po početné svatby různé náročnosti. Díky atraktivnímu prostředí a profesionálnímu přístupu se sem řada hostů často a ráda vrací i s celými svými rodinami. Postaráme se nejen o slavnostní menu, ale také o program a nejlepší ubytování v Beskydech.

Uvažujete o romantické a nevšední svatbě v krásném prostředí Beskyd? Chcete oslavit Vaše významná výročí, studijní či firemní úspěchy a připravit rodině nevšední překvapení? Využijte našich dlouholetých zkušeností a oslovte nás, ponechte své starosti profesionálům.

O dokonalý průběh každé Vaší oslavy se postará zkušený a spolehlivý personál, který vždy vyjde vstříc Vašim požadavkům.

Zajistíme pro Vás:

 • Slavnostní menu či pohoštění
 • Svatební menu
 • Širokou škálu doprovodných programů

 

Prostory, které máte k dispozici

Barokní salónek s kapacitou 25 – 35 osob

ZBY_7868Stylový salónek s překrásným výhledem na krásu Beskyd. Salónek je laděn do barokního stylu s nábytkem z tmavého dřeva a zdobeným zdivem. Je prostorný a jeho součástí je i balkón s výhledem na nedalekou horu Ondřejník. Díky netypickému, vzdušnému prostoru plného světla je tento salónek vhodný pro všechny příležitosti.

Vybavení: promítací plátno, Hifi souprava, WiFi připojení, klimatizace

 

Lovecký salónek s kapacitou 25 – 35 osob

ZBY_7873Tento reprezentativní salónek v duchu myslivosti je zdoben parožím a mnoha dalšími loveckými trofejemi od bažantů po jeleny. Atmosféru tvoří rovněž vycpaniny dravých ptáků a stylová kachlová kamna. Díky svým neomezeným možnostem uspořádání sezení  je  salónek ideálním místem pro pořádání rodinných setkání a oslav.

Vybavení: promítací plátno, Hifi souprava, WiFi připojení, klimatizace

 

Konferenční sál s kapacitou 25 – 150 osob

Největší sál na hotelu Vám nabízí svou multifunkčností nepřebernou škálu využití. Skládá se z většího prostoru v přední části a salónku v zadní části, který je možnost oddělit pojízdnými dveřmi. Sál je vybaven vlastním barem, tanečním parketem a ozvučením. Rovněž se zde nachází klavír pro milovníky hudby. Svou multifunkčností uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Vybavení: promítací plátno, Hifi souprava, WiFi připojení, klimatizace

 

Salónek Ondrášek s kapacitou 15 osob

ZBY_7980Útulný salónek se stolem ve tvaru kapky pro užší skupinu osob. Nástěnná malba zbojníka Ondráše dodává tomuto salónku stylovou atmosféru. Svou dostupností z přízemí hotelu a charakterem uspořádání sezení  je vhodný zejména pro menší rodinné oslavy a setkání. Přijměte pozvání a přesvědčte se o bohaté nabídce našich služeb.

Vybavení: promítací plátno, Hifi souprava, WiFi připojení

 

 

Zajistíme Vám…

Naše dlouholeté zkušenosti jsou Vám k dispozici. Rodinnou akci Vám pomůžeme naplánovat a pak dodáme vše potřebné dle vzájemné předchozí domluvy.

Rádi zajistíme dle Vašich představ:

 • živou hudbu
 • DJ
 • taneční vystoupení
 • kouzelnická vystoupení
 • klauny pro děti
 • degustaci vín
 • barmanskou show
 • módní přehlídku
 • květinovou výzdobu
 • a mnoho dalšího

 

Restaurace

Hotelová restaurace slouží našim hostům  již od časných ranních hodin, kdy se zde podávají snídaně formou švédských stolů. Během dne Vám rádi nabídneme denní menu a jiné speciality z jídelního lístku. Restauraci si můžete prohlédnout osobně, nebo se podívat na naši galerii.

Letní zahrada

Příjemné venkovní posezení, kde pro Vás připravujeme osvěžující studené nápoje a grilované speciality. Taktéž Vám rádi připravíme prostory naší zahrady pro Vaši slavnostní příležitost.

 

Dětský koutek

Pro ty nejmenší hosty je připraven náš dětský koutek se skluzavkou, kuličkami, TV a spoustou hraček. Také jsme schopni zajistit profesionální agenturu na hlídání dětí.

 

Pivnice

Stylové posezení pro milovníky piva a vybraných pivních specialit. Součástí pivnice je i stylový business koutek.

Pobytové balíčky

 • Velikonoční pobyt

  Užijte si Velikonoce v pohodě a bez stresu v pohodlí našeho hotelu. Pro páry i pro rodiny máme připraven akční balíček  nabitý službami. Využití v termínu 23.3.- 8.4. 2018...
 • Velikonoční balíček

    Přijeďte s námi strávit velikonoční svátky do příjemného prostředí našeho hotelu a zároveň si odpočinout od každodenních shonů. Připravili jsme pro Vás akční pobytový balíček s překvapením.  ...

Informujeme

 • Tip na Vánoční dárek

  Beskydská pohádka pro dva: Polopenze a neomezená sauna a bazén Termín V období 2. 1. – 30. 3. 2018 podle dostupných kapacit. V ceně balíčku 2× ubytování ve dvoulůžkovém...

Cukrárna

Zveme všechny, kteří si rádi v klidu posedí u dobré kávy a domácích zákusků, cukrářských koláčů, frgálů a pravé belgické čokolády . V létě s možností venkovní terasy. V průběhu celého roku přijímáme objednávky na výrobu dortů dle Vašich představ a přání, rovněž pečeme cukroví ke svátečním příležitostem, jako jsou Velikonoce, Vánoce, svatby a další.

Mysleli jsme také na zákusek s náhradním sladidlem, proto neváhejte a přijďte ochutnat například lískooříškový řez.


>
Hotel PROSPER v Čeladné hodnocení