Firemní akce

Nabízíme ideální podmínky pro uspořádání akcí spojených se vzděláváním, sportem a odpočinkem. Pronájem plně technicky vybavených, klimatizovaných salónků či konferenčního sálu za nejvýhodnější cenu na trhu je samozřejmostí.

Uspořádejte u nás:

 • Firemní školení či přednášky
 • Semináře, Symphozia, Teamspirit
 • Konference, Workshopy
 • Obchodní jednání, Prezentace
 • Teambuildingové programy
 • Sportovně založené akce ( nová multifunkční hala Čeladná )
 • Zábavné firemní akce, Sportovní turnaje
 • Dětská produkce, Speciální akce

Prostory, které máte k dispozici

Barokní salónek s kapacitou 25 – 35 osob

Stylový salónek s překrásným výhledem na krásu Beskyd. Salónek je laděn do barokního stylu s nábytkem z tmavého dřeva a zdobeným zdivem. Je prostorný a jeho součástí je i balkón s výhledem na nedalekou horu Ondřejník. Díky netypickému, vzdušnému prostoru se stanou i ta méně zábavná školení více efektivními.

Vybavení: promítací plátno, Hifi souprava, WiFi připojení, klimatizace

 

Lovecký salónek s kapacitou 25 – 35 osob

ZBY_7873

Tento reprezentativní salónek v duchu myslivosti je zdoben parožím a mnoha dalšími loveckými trofejemi od bažantů po jeleny. Atmosféru tvoří rovněž vycpaniny dravých ptáků a stylová kachlová kamna. Díky svým neomezeným možnostem uspořádání sezení  je  salónek ideálním místem pro pořádání firemních setkání.

Vybavení: promítací plátno, Hifi souprava, WiFi připojení, klimatizace

 

Konferenční sál s kapacitou 25 – 150 osob

Největší sál na hotelu Vám nabízí svou multifunkčností nepřebernou škálu využití. Skládá se z většího prostoru v přední části a salónku v zadní části, který je možnost oddělit pojízdnými dveřmi. Sál je vybaven vlastním barem, tanečním parketem a ozvučením. Rovněž se zde nachází klavír pro milovníky hudby. Svou multifunkčností uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Vybavení: promítací plátno, Hifi souprava, WiFi připojení, klimatizace

 

Salónek Ondrášek s kapacitou 15 osob

ZBY_7980Útulný salónek se stolem ve tvaru kapky pro užší skupinu osob. Nástěnná malba zbojníka Ondráše dodává tomuto salónku stylovou atmosféru. Svou dostupností z přízemí hotelu a charakterem uspořádání sezení  je vhodný zejména pro obchodní jednání a coaching. Přijměte pozvání a přesvědčte se o bohaté nabídce našich služeb.

Vybavení: promítací plátno, Hifi souprava, WiFi připojení

 

 

 

Zajistíme Vám…  

Naše dlouholeté zkušenosti jsou Vám k dispozici. Firemní akci Vám pomůžeme naplánovat a pak dodáme vše potřebné včetně programového a technického vybavení.

 • flip charty včetně papírů a fixů
 • magnetické tabule
 • bezdrátové mikrofony
 • zpětné projektory, TV, video, DVD
 • data video projektor
 • mobilní i pevné promítací plátna
 • tlumočníky
 • telekonference

 

Restaurace

Nabízíme vybrané speciality moderní gastronomie, ale i zlaté klenoty české kuchyně. Jídelníček pro Vaši akci sestavíme přímo na míru Vašim představám a přáním. Vaše obědy a večeře budou probíhat ve stylovém prostředí naší restaurace. Více zde.

Ubytování

Nabízí moderní vybavení a vysoký standard ubytování v několika kategoriích a typech pokojů. Pro ubytované hosty je vstup do bazénu neomezen a do fitness centra dle objednání. Více zde.

Welness-Spa

Po pracovně vytíženém dni jsme pro Vás připravili nabídku našeho wellness-spa  pro upevnění Vašeho zdraví, zlepšení kondice a pozvednutí sebevědomí. Více zde.

Parkoviště

Pro účastníky seminářů či školení máme připravena parkovací místa v uzavřeném dvoře hotelu. Tyto prostory jsou sledovány kamerovým systémem.

Pivnice

Česká klasika, ale i pivní speciality a dobré jídlo na Vás čekají v pivnici Ondráš. Stylové prostředí, promítání vybraných sportovních zápasů na promítací plátno a mnoho dalšího.

Volný čas využijte…

Rovněž jsme schopni zajistit různé volnočasové aktivity. Od lekcí zumby, přes skákací boty, mobilní casino a mnoho dalšího.

Pobytové balíčky

 • Velikonoční pobyt

  Užijte si Velikonoce v pohodě a bez stresu v pohodlí našeho hotelu. Pro páry i pro rodiny máme připraven akční balíček  nabitý službami. Využití v termínu 23.3.- 8.4. 2018...
 • Velikonoční balíček

    Přijeďte s námi strávit velikonoční svátky do příjemného prostředí našeho hotelu a zároveň si odpočinout od každodenních shonů. Připravili jsme pro Vás akční pobytový balíček s překvapením.  ...

Informujeme

 • Tip na Vánoční dárek

  Beskydská pohádka pro dva: Polopenze a neomezená sauna a bazén Termín V období 2. 1. – 30. 3. 2018 podle dostupných kapacit. V ceně balíčku 2× ubytování ve dvoulůžkovém...

Cukrárna

Zveme všechny, kteří si rádi v klidu posedí u dobré kávy a domácích zákusků, cukrářských koláčů, frgálů a pravé belgické čokolády . V létě s možností venkovní terasy. V průběhu celého roku přijímáme objednávky na výrobu dortů dle Vašich představ a přání, rovněž pečeme cukroví ke svátečním příležitostem, jako jsou Velikonoce, Vánoce, svatby a další.

Mysleli jsme také na zákusek s náhradním sladidlem, proto neváhejte a přijďte ochutnat například lískooříškový řez.


>
Hotel PROSPER v Čeladné hodnocení