Wellness – SPA

Wellness – SPA hotelu Prosper nabízí svým hostům vyhledávané služby, které jim pomáhají k celkově lepšímu pocitu o sobě samém, k rovnováze a klidu. Ničím nerušené okamžiky odpočinku a relaxace prožijete jen v našem relax centru. Z bohaté wellness nabídky si jistě vyberou i ti nejnáročnější z Vás, pro které je odpočinek a relax druhý domov. Náš profesionální personál Vám rád doporučí to nejvhodnější právě pro Vás. 

Doporučujeme vyzkoušet:

Ceragem Master V3 – NOVINKA

CERAGEM je automatické termální masážní lehátko kombinující masáž a tlakovou CERAGEM™ masáž s infračerveným teplem vyzařovaným jadeitovými kameny a epoxid-karbonovými panely. Masážní lehátko je určené pro celkovou regeneraci.
Toto zařízení pomocí interního projektoru pohybujícího se podél páteře uvolňuje zádové svaly, zklidňuje nervové dráhy v lidském těle a zlepšuje krevní oběh a cirkulaci životní energie Qi.

 

Při využití CERAGEMU můžete využít následující procedůry:

 • Relaxace – pomáha uvolnit se a uklidnit se
 • Stabilizace – pomáhá vytvořit vnitřní rovnováhu těla a zlepšuje funkce trávicí soustavy
 • Krevní oběh – zlepšuje krevní oběh a uvolňuje tělo
 • Uzdravující – stimuluje orgány, které mají vliv na imunitu
 • Energizující – normalizuje metabolismus tělesných tekutin a zlepšuje sexuální schopnosti
 • Koncentrace – vytváří rovnováhu těla a zlepšuje krevní oběh
 • Hluboký spánek – pomáhá k rychlému usnutí a zajišťuje hluboký spánek
 • Tělesná vyváženost – zabraňuje nerovnoměrnému tloustnuti

 Tibetské lázničky s bahenním zábalem

Myšlenka tibetských lázniček je založena na prastaré filozofii opírající se o harmonii 5 živlů přítomných jak v přírodě, tak v každém z nás. Těmito živly jsou oheň, vodazeměvzduch a éter. Cílem tibetských lázniček je vrátit tělu a mysli ztracenou rovnováhu a zbavit je negativní energie. Ošetření tibetskými lázničkami trvá cca 1,5 hodiny. Po absolvování zábalu na Vás čeká ještě odpočinek pod cheopsovou relaxační pyramidou s magickým krystalem na vrcholu. V ceně této procedury je rovněž teplý bylinkový čaj.

 

Vybrat si můžete z 5 typů ošetření:

 • OHEŇ – celulitida a detoxikace
 • VODA – zeštíhlení a drenáž
 • ZEMĚ – zpevnění a tonizace
 • VZDUCH – ošetření ňader
 • ÉTER – relaxace
Přípravky používané při těchto a všech dalších procedurách jsou z řad profesionální kosmetiky Jean Klebert.

Bazén

Milovníky plavání a vodních radovánek jistě potěší bazén o rozměrech 15 x 7 metrů. Hloubka vody cca 1,5 metru je vhodná jak pro příznivce kondičního plavání, tak pro různá cvičení, jako například aquaaerobic.

 
Ceník těchto služeb a mnoho dalšího naleznete zde.

Další služby

Masážní lehátka CERAGEM

Chcete-li vyzkoušet netradiční masáž, neváhejte navštívit lehátko CERAGEM. Tato procedura kombinuje prvky masáže s teplem vyzařovaným jadeitovými panely. Pro uvolnění svalstva a bolesti zad doporučujeme klasickou CERAGEM masáž. Nabízí se však i možnost masáže nohou až po křížové svalstvo. Rádi relaxujete ve dvou? Jak je libo. Disponujeme dvěmi lehátky, tudíž si můžete dopřát párovou masáž.

Svět sauny a páry

Máte rádi teplo, vůni bylinných esencí a vyhřátého dřeva? Pak neváhejte navštívit náš svět sauny. Na své si přijde každý z Vás. Nabízíme několik druhů sauny. Finskou saunu zná již téměř každý, nicméně stále má u nás své příznivce. Za zkoušku jistě stojí i BIO sauna s bylinnými esencemi. A pro ty z Vás, kteří upřednostňují mírnější teplo, doporučujeme méně hřející infra saunu, která příjemně prohřeje Vaše tělo. Na závěr si můžete dopřát parní kabinu s masážními tryskami, které příjemně povzbudí tělo i duši.

Regenerační maska s masáží obličeje

Stárnutí pleti je složitý proces. Námi používaná kosmetická řada TIMELESS, pocházející z dílny profesionální kosmetiky Jean Klebert, vychází z nejnovějších poznatků vědy a přináší řešení v podobě individuálního přístupu ke všem anomáliím stárnutí pleti. Výsledkem je ošetření na míru ve třech fázích – prevence, rekonstrukce a retardace. Dopřejte si v našem wellness centru regenerační masku s masáží obličeje, po které z Vás bude vyzařovat krása a uvolnění duše.

Bio sauna s esencemiFitness centrum

Parní kabinaBazén

Pobytové balíčky

 • Velikonoční pobyt

  Užijte si Velikonoce v pohodě a bez stresu v pohodlí našeho hotelu. Pro páry i pro rodiny máme připraven akční balíček  nabitý službami. Využití v termínu 23.3.- 8.4. 2018...
 • Velikonoční balíček

    Přijeďte s námi strávit velikonoční svátky do příjemného prostředí našeho hotelu a zároveň si odpočinout od každodenních shonů. Připravili jsme pro Vás akční pobytový balíček s překvapením.  ...

Informujeme

 • Tip na Vánoční dárek

  Beskydská pohádka pro dva: Polopenze a neomezená sauna a bazén Termín V období 2. 1. – 30. 3. 2018 podle dostupných kapacit. V ceně balíčku 2× ubytování ve dvoulůžkovém...

Cukrárna

Zveme všechny, kteří si rádi v klidu posedí u dobré kávy a domácích zákusků, cukrářských koláčů, frgálů a pravé belgické čokolády . V létě s možností venkovní terasy. V průběhu celého roku přijímáme objednávky na výrobu dortů dle Vašich představ a přání, rovněž pečeme cukroví ke svátečním příležitostem, jako jsou Velikonoce, Vánoce, svatby a další.

Mysleli jsme také na zákusek s náhradním sladidlem, proto neváhejte a přijďte ochutnat například lískooříškový řez.


>
Hotel PROSPER v Čeladné hodnocení