Gastronomie

Gastronomie hotelu Prosper kombinuje tzv. klasiku české kuchyně s moderními prvky gastronomie. Mladý tým kuchařů  pracuje s čerstvými surovinami k dosažení nejvyšší kvality, kterou si zaslouží každý host.

Stálé menu obsahuje typická česká jídla a zároveň mezinárodní speciality a speciality šéfkuchaře, které jistě ocení i ti největší gurmáni.

Každý den pro Vás připravujeme nové denní menu. Vybrat si můžete z tradiční české kuchyně za příznivou cenu, která jistě potěší všechny příznivce kvalitního jídla.

Na své si přijdou i milovníci piva a vína, kteří v prostorách hotelové restaurace nebo pivnice mohou ochutnat vybrané chuťovky a doplnit je o láhev kvalitního vína, či vybranou pivní specialitu.

V letních měsících možnost posezení ve venkovní zahradě, kde pro Vás naši kuchaři denně připravují speciality na grilu. Rovněž pro Vás plánujeme tématické víkendy s hudbou a tancem pod širým nebem.

Hotelová cukrárna plná vůní nabízí pestrý výběr z mnoha druhů domácích zákusků.

RestauraceRestaurace - snídaněPivnice OndrášCukrárnaLetní zahrada
Restaurace_2013Restaurace_01_2013hotel_prosper_celadna_pivnice_01hotel_prosper_celadna_cukrarna_01Zahrada_01_2013

Hotel Prosper si zakládá na tom, aby všechny připravované pokrmy byly v co nejvyšší kvalitě k Vaší úplné spokojenosti. To se  daří také díky dobré spolupráci s našimi dodavateli, kteří nás zásobují kvalitními a zároveň čerstvými surovinami každý den. Zaměřujeme se především na tradiční českou kuchyni, ale na své si přijdou i milovníci zahraniční kuchyně. Sledujeme moderní trendy, které Vám představujeme při tématických, vícechodových menu.

Restaurace

Restaurace_01_w_2013

Hotelová restaurace slouží našim hostům  již od časných ranních hodin, kdy se zde podávají snídaně formou švédských stolů. Během dne Vám rádi nabídneme denní menu a jiné speciality z jídelního lístku. Restauraci si můžete prohlédnout osobně, nebo se podívat na naši galerii.

Pivnice

Pivnice_w_2013

Stylové posezení pro milovníky piva a vybraných pivních specialit. Součástí pivnice je i stylový business koutek.

Cukrárna

Cukrarna_w_2013

Malé posezení pro příznivce dobré kávy a domácích zákusků, cukrářských koláčů a domácího pečiva . V létě s možností venkovní terasy. V průběhu celého roku přijímáme objednávky na výrobu dortů dle Vašich představ a přání, rovněž pečeme cukroví ke svátečním příležitostem, jako jsou Velikonoce, Vánoce, svatby a další.

Letní zahrada

Zahrada_w_2013

Příjemné venkovní posezení, kde pro Vás připravujeme osvěžující studené nápoje a grilované speciality. Sledujte naše stránky a dozvíte se o připravovaných letních tématických večerech s hudbou a dobrým jídlem a pitím.

Pobytové balíčky

  • Velikonoční pobyt

    Užijte si Velikonoce v pohodě a bez stresu v pohodlí našeho hotelu. Pro páry i pro rodiny máme připraven akční balíček  nabitý službami. Využití v termínu 23.3.- 8.4. 2018...
  • Velikonoční balíček

      Přijeďte s námi strávit velikonoční svátky do příjemného prostředí našeho hotelu a zároveň si odpočinout od každodenních shonů. Připravili jsme pro Vás akční pobytový balíček s překvapením.  ...

Informujeme

  • Tip na Vánoční dárek

    Beskydská pohádka pro dva: Polopenze a neomezená sauna a bazén Termín V období 2. 1. – 30. 3. 2018 podle dostupných kapacit. V ceně balíčku 2× ubytování ve dvoulůžkovém...

Cukrárna

Zveme všechny, kteří si rádi v klidu posedí u dobré kávy a domácích zákusků, cukrářských koláčů, frgálů a pravé belgické čokolády . V létě s možností venkovní terasy. V průběhu celého roku přijímáme objednávky na výrobu dortů dle Vašich představ a přání, rovněž pečeme cukroví ke svátečním příležitostem, jako jsou Velikonoce, Vánoce, svatby a další.

Mysleli jsme také na zákusek s náhradním sladidlem, proto neváhejte a přijďte ochutnat například lískooříškový řez.


>
Hotel PROSPER v Čeladné hodnocení