Vítejte u nás

ZA POHODOVOU ATMOSFÉROU WELLNESS RODINNÉHO TYPU

BESKYDSKÁ PEČEŤ KVALITY

KVALITA – ATMOSFÉRA – TRADICE

Hotel může nabídnout:

Doporučujeme navštívit

Pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm

Lázně nového druhu, které se snaží skloubit prvky alternativního léčitelství s fyzioterapeutickými postupy. Již v dřívějších dobách naše babičky a prababičky doporučovaly na mnoho nemocí pivovarské kvasnice. A proto vznikly pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm, aby dostály tomuto tvrzení a dokázaly léčivé účinky piva a pivovarských kvasnic. Využijte našeho pivního balíčku a spojte procedúry v rožnovských lázních s relaxem u nás.

www.roznovskepivnilazne.cz

Pustevny a adrenalin v lanovém centru Tarzánie

Dřevěné stavby Tanečnica a Libušín, pohanský bůh Radegast, nezapomenutelný výhled až za hranice – přesně to jsou synonyma pro Pustevny a procházku po hřebenech až ke kapli sv. Cyrila a Metoděje. Necítíte se na dlouhý výšlap? Nechte se vyvézt lanovkou na Pustevny a pokračujte pěšky dál po hřebenech až ke kapli. Cestou zpět si dopřejte adrenalinový zážitek v lanovém centru Tarzánie. Vzrušující zkouška odvahy a síly.

www.skialpin.cz      www.tarzanie.cz

Slezsko-ostravský hrad

Dříve zcela zdevastovaný objekt, nyní zrekonstruovaný fenomén Ostravy na soutoku řek Lučiny a Ostravice. Díky bohatému kulturnímu životu se dostal na první příčky v návštěvnosti kulturních památek. Ze stálých expozic doporučujeme například expozici panenek. Jedná se o 60 krojovaných panenek, naaranžovaných do různých situací dané doby. Shlédněte na oficiálních webových stránkách bohatý program kulturních akcí.

www.cerna-louka.cz

Okolí hotelu

hotel_prosper_celadna_okoli_08

BESKYDY A OKOLÍ

Málokde najdete tak pestrou síť pečlivě značených turistických tras, jež Vás v Beskydech provedou zádumčivými údolími, horskými hřebeny i vrcholky. V sedle horského kola, které je možno zapůjčit v hotelu, se můžete vydat za krásami zdejších hor i městeček.

Milovníci aktivní dovolené mohou rovněž navštívit tenisové nebo squashové kurty, zkusit si skočit s padákem nebo podniknout vyhlídkový let nad Beskydy.

V zimních měsících jsou v okolí ideální podmínky pro lyžování. Nejrozsáhlejším areálem v Beskydech s 11 lyžařskými vleky a 9 sjezdovkami jsou Pustevny. Velmi oblíbený je nově rozšířený lyžařský areál Bílá, který nabízí půjčovnu lyží, snowboardů, běžek a také lyžařskou školu. Dále můžete navštívit také sjezdovky Kociánka, Malenovice a také SKI areál Opálená, nacházející se pouze 2 km od hotelu. Pro běžkaře je v okolí spousta běžeckých tratí od méně náročných až po ty náročnější.

Okolí Čeladné nabízí nepřeberné množství výletů. Máte možnost navštívit romantickou zříceninu hradu Hukvaldy, kouzelné městečko Štramberk se známou vyhlídkovou věží “Štramberská Trúba“, Technické muzeum unikátních vozů Tatra v Kopřivnici, Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm a další.

PROSPER GOLF CLUB

Okolí Hotelu Prosper - Golf Club

V blízkosti hotelu se nachází PROSPER GOLF CLUB s 36-ti jamkovým hřištěm, driving range a dvěma simulátory. Útulná klubovna nabízí až 160 míst k sezení, restauraci, bar a PRO shop. Bližší informace o golfovém areálu naleznete na www.prosper-golf.cz.

PROSPER HORSE RANCH

Okolí Hotelu Prosper - Horse Ranch

Milovníci jízdy na koni najdou svůj ráj v PROSPER HORSE RANCH, který se nachází v areálu golf. hřiště. Je zde hala, dále pak venkovní kryté a nekryté kolbiště. K dispozici je klubovna s proskleným výhledem do haly. Ranč Vám nabízí individuální trénink ve westernovém i anglickém stylu, pro pokročilé i skokové ježdění či projíždky okolní přírodou.

Pobytové balíčky

  • Velikonoční pobyt

    Užijte si Velikonoce v pohodě a bez stresu v pohodlí našeho hotelu. Pro páry i pro rodiny máme připraven akční balíček  nabitý službami. Využití v termínu 23.3.- 8.4. 2018...
  • Velikonoční balíček

      Přijeďte s námi strávit velikonoční svátky do příjemného prostředí našeho hotelu a zároveň si odpočinout od každodenních shonů. Připravili jsme pro Vás akční pobytový balíček s překvapením.  ...

Informujeme

  • Tip na Vánoční dárek

    Beskydská pohádka pro dva: Polopenze a neomezená sauna a bazén Termín V období 2. 1. – 30. 3. 2018 podle dostupných kapacit. V ceně balíčku 2× ubytování ve dvoulůžkovém...

Cukrárna

Zveme všechny, kteří si rádi v klidu posedí u dobré kávy a domácích zákusků, cukrářských koláčů, frgálů a pravé belgické čokolády . V létě s možností venkovní terasy. V průběhu celého roku přijímáme objednávky na výrobu dortů dle Vašich představ a přání, rovněž pečeme cukroví ke svátečním příležitostem, jako jsou Velikonoce, Vánoce, svatby a další.

Mysleli jsme také na zákusek s náhradním sladidlem, proto neváhejte a přijďte ochutnat například lískooříškový řez.


>
Hotel PROSPER v Čeladné hodnocení