Okolí hotelu

Beskydy a okolí

Málokde najdete tak pestrou síť pečlivě značených turistických tras, jež Vás v Beskydech provedou zádumčivými údolími, horskými hřebeny i vrcholky. V sedle horského kola, které je možno zapůjčit v hotelu, se můžete vydat za krásami zdejších hor i městeček.

Milovníci aktivní dovolené mohou rovněž navštívit tenisové nebo squashové kurty, zkusit si skočit s padákem nebo podniknout vyhlídkový let nad Beskydy.

V zimních měsících jsou v okolí ideální podmínky pro lyžování. Nejrozsáhlejším areálem v Beskydech s 11 lyžařskými vleky a 9 sjezdovkami jsou Pustevny. Velmi oblíbený je nově rozšířený lyžařský areál Bílá, který nabízí půjčovnu lyží, snowboardů, běžek a také lyžařskou školu. Dále můžete navštívit také sjezdovky Kociánka, Malenovice a také SKI areál Opálená, nacházející se pouze 2 km od hotelu. Pro běžkaře je v okolí spousta běžeckých tratí od méně náročných až po ty náročnější.

Okolí Čeladné nabízí nepřeberné množství výletů. Máte možnost navštívit romantickou zříceninu hradu Hukvaldy, kouzelné městečko Štramberk se známou vyhlídkovou věží “Štramberská Trúba“, Technické muzeum unikátních vozů Tatra v Kopřivnici, Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm a další.


Pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm

Lázně nového druhu, které se snaží skloubit prvky alternativního léčitelství s fyzioterapeutickými postupy. Již v dřívějších dobách naše babičky a prababičky doporučovaly na mnoho nemocí pivovarské kvasnice. A proto vznikly pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm, aby dostály tomuto tvrzení a dokázaly léčivé účinky piva a pivovarských kvasnic. Využijte našeho pivního balíčku a spojte procedúry v rožnovských lázních s relaxem u nás.

Webové stránky


Pustevny a adrenalin v lanovém centru Tarzánie

Dřevěné stavby Tanečnica a Libušín, pohanský bůh Radegast, nezapomenutelný výhled až za hranice – přesně to jsou synonyma pro Pustevny a procházku po hřebenech až ke kapli sv. Cyrila a Metoděje. Necítíte se na dlouhý výšlap? Nechte se vyvézt lanovkou na Pustevny a pokračujte pěšky dál po hřebenech až ke kapli. Cestou zpět si dopřejte adrenalinový zážitek v lanovém centru Tarzánie. Vzrušující zkouška odvahy a síly.

Webové stránky


Slezsko-ostravský hrad

Dříve zcela zdevastovaný objekt, nyní zrekonstruovaný fenomén Ostravy na soutoku řek Lučiny a Ostravice. Díky bohatému kulturnímu životu se dostal na první příčky v návštěvnosti kulturních památek. Ze stálých expozic doporučujeme například expozici panenek. Jedná se o 60 krojovaných panenek, naaranžovaných do různých situací dané doby.

Shlédněte na oficiálních webových stránkách bohatý program kulturních akcí.