APARTMÁNY LUX

naše druhé nejlepší ubytování, jeden prostorný pokoj s balkónem, klid a pohodlí, koupelna s vanou...

3000,- Kč /noc
2 osoby snídaně rohová vana balkón 47 m2

APARTMÁNY LUX

Dobře víme, že apartmánem se může nazývat pouze ubytování, které má nejméně dva pokoje. Přesto jsme název „Apartmán“ ponechali i pro toto naše ubytování, protože se tak pokoje nazývaly historicky od postavení hotelu, ukazatele na chodbách jsou takto popsané a vybavením i prostorem se kromě ložnice nijak neliší od apartmánů DELUX.

Nabízíme celkem 4 prostorné „Apartmány LUX“ pro pohodlí a relax. Nacházejí se v prvním a druhém patře hotelu, v zadní, klidné části, s výhledem na Ondřejník a hotelové parkoviště. Jsou umístněné nejblíže wellness, ke kterému můžete sejít nebo sjet výtahem přímo v plavkách, županu a trepkách, které jsou příslušenstvím apartmánů. Apartmán má velký obývací pokoj, který je současně ložnicí s manželskou postelí KING SIZE, 193 cm širokou x 203 cm dlouhou s matrací výšky 19 cm. Ubytování má balkón a koupelnu s prostornou rohovou vanou. Apartmány A1, A2 a A6 nelze rozšířit o přistýlku, apartmán A5 může mít jednu přistýlku.

Součástí obývacího pokoje je sedací souprava s konferenčním stolkem, pracovní stůl, TV LCD 49″, radiomagnetofon, telefon, rozšířený minibar, sklenice na víno, nealko a tvrdý alkohol, rychlovarná konvice, hrnky na kávu a čaj. V apartmánech s možností přistýlky je přistýlka vytvořená ze sedací soupravy.

V každé koupelně je rohová vana, dvě umyvadla, vysoušeč vlasů a WC, v některých apartmánech je WC samostatné.

Apartmán A1 je propojen s apartmánem A0 spojovacími dveřmi, čímž jsou tyto dva apartmány ideálním ubytováním pro dvě spřátelené rodiny, které se chtějí v průběhu pobytu navštěvovat. 

Těšíme se, že si pohodu a odpočinek užijete právě v těchto pokojích.

TV LCD 49"

Trezor na pokoji

Varná konvice

Postel KING SIZE

Bez přistýlky

DÁLE V CENĚ UBYTOVÁNÍ:

WIFI

Na každém pokoji je trezor pro uložení cenných věcí.

Dětský koutek

V 1. patře je dětský koutek se skluzavkou, kuličkami, matracemi, hračkami a posezením pro rodiče.

Letní dětské hřiště

Na zahrádce je letní dětské hřiště.

Parkování na hotelovém parkovišti

Za hotelem je vyhrazené parkoviště pro hotelové hosty s NONSTOP monitoringem.

Dovoz/Odvoz z/na vlakové nádraží v Čeladné

V případě požadavku Vás přivezeme nebo odvezeme od vlaku v Čeladné i s vašimi zavazadly.

Kulečníky, šipky, karty, hry, hole Nordic Walking...

Ve 3. patře je možné využít kulečníky a šipky, na recepci Vám zapůjčíme karty, hry, hole Nordic Walking, petanque, v létě ponpongový stůl apod.

Poznejte

PARTNERSKÉ WEBY